wtorek, 25 marca 2014

Pracująco #10: naga sesja zdjęciowa inspirowana klimatami Geishy
Dzisiaj kolejna odsłona kulisów mojej pracy i mojego portfolio. Tym razem sesja naga robiona na potrzeby komercyjne. Jak widać była inspirowana Geishą i w klimatach orientalnych. Ocenę makijażu jak i pomysłu na sesję zostawiam Wam. W powyższym filmiku macie backstage i z niej i mnie w akcji przede wszystkim, więc zachęcam do obejrzenia.

Miłego oglądania!

Krasnoludek w akcji:Pozdrawiam,
Emilia Cecylia

2 komentarze:

  1. Wystarczyłoby gdybyś wrzuciła wykadrowane zdjęcie makijażu a nie soft porno :] laska zgrabna i fajna ale przecież Twój blog nie jest o tym a o wizażu- tak mi się przynajmniej wydaje.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. no nie, nie wystarczyłoby, bo zdjęcie z portfolio to całe zdjęcie, a nie tylko jego twarz, w dodatku fotografowie nawet nie zezwalają na kadrowanie ich zdjęć, które dali do publikacji, takie są prawa tej branży i należy ich przestrzegać. No i po trzecie, to nieprawda, że skoro mój blog ma nacisk na to co związane z makijażem, kosmetykami i modą, to nie może mieć takich elementów, bo poza tym mój blog jest także o mojej pracy i wszystko co z nią związane. A to o czym jest blog wskazują u góry zakładki :) pozdrawiam

      Usuń